NiemiecKie kuchnie marki VERLE KÜCHEN

VERLE KÜCHEN to marka oferująca niemieckie meble kuchenne. Każda kolekcja jest wyjątkowa, zaprojektowana i wykonana z największą precyzją. Wysoki stopień automatyzacji procesów produkcyjnych gwarantuje, że standard jakości niemieckich mebli kuchennych utrzymany jest na bardzo wysokim poziomie. Posiadamy w ofercie ekskluzywne kuchnie nowoczesne, kuchnie klasyczne i kuchnie „od ręki” (dedykowane do małych mieszkań lub mieszkań na wynajem) oraz akcesoria.

Projektując kuchnie pamiętamy o tym, że kuchnia to nie tylko miejsce do przygotowania posiłków, ale również miejsce spotkań towarzyskich, dlatego zaprojektowane przez nas kuchnie są nie tylko funkcjonalne, ale również wyjątkowe. Pamiętając o tym oferujemy Państwu najwyższej klasy materiały stawiając na styl i wygodę.

Wszystkie kuchnie są „szyte na miarę” co pozwala w pełni wykorzystać dostępną powierzchnię. Serdecznie zapraszamy!

Kuchnie nowoczesne

kuchnie klasyczne 

KUCHNIE „OD RĘKI”

Potrzebujesz kuchnię do małego mieszkania lub do mieszkania na wynajem? Chcesz aby kuchnia była solidna i tania? Przygotowaliśmy specjalną ofertę na taką okazję.

Akcesoria

Profesjonalne elementy wyposażenia, od nowatorskich wyciągów wysokich i podblatowych przez inteligentne rozwiązania do szafek narożnych, aż po praktyczne systemy segregacji odpadów, podnoszą komfort pracy w kuchni.

CERTYFIKATY

Kuchnie VERLE KÜCHEN spełniają restrykcyjne normy i wysokie standardy, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

  • Uszczelnienie PEFC za korzystanie z materiałów drewnopochodnych od zrównoważonej gospodarki leśnej
  • Certyfikat zarządzania energią zgodnie z DIN EN ISO 50001: 2011
  • Certyfikowany zarządzania środowiskowego zgodnie z normą DIN ISO 14001: 2009
  • Certyfikowany zarządzania jakością zgodnie z normą DIN ISO 9001: 2008
  • GS Mark (znak jakości) dla przetestowane bezpieczeństwa „Złotej M” z DGM, Deutsche Gütegemeinschaft Möbel (Niemiecki Związek Ochrony Jakości Mebli)
  • Znak środowiskowy „Der Blaue Engel” (Błękitny anioł eco-label)